link

Heroes: Udělal Blizzard chybu a leaknul nový obsah…

  Blizzcon    Blizzcon2017    Alexstrasza   

 

Každý rok se před Blizzconem nebo jinou větší akcí od Blizzardu, začíná objevovat spousta "zaručených" leaků, oznamujících vydání toho či onoho hrdiny, mapy i novinek. Nejinak je tomu i letos.

 

Na diskuzním fóru Reddit se objevil příspěvek uživatele "curreil" , který tvrdí, že Blizzard China omylem nasadil na svém webu nove pozadí stránek dříve než měli a že se mu podařilo si jej uložit, než si Blizzard chybu ovědomil a pozadí vrátil na původní verzi.

SPOILER - ZOBRAZ / SKRYJ

Již dříve spousta příspěvků a zpráv oznamovala Alexstraszu i Hanza, včetně uživatele "KTisALMOSThere", který se zatím trefil u Stukova, Garroshe, Kel'Thuzada, Any a Junkrata. Rovněž tvrdil, že pro Alexstraszu má Blizzard připraveného něco speciálního a že proto nejspíš vyjde na Blizzconu.

 

Je nemožné ověřit platnost obou leaků, nicméně zde se zdá, že by oba dva mohly pro jednou být pravdivé. Kvalita pozadí odpovídá standardu pro Blizzard artworky, oba hrdinové byli v již částečně pravdivém leaku a přestože nejsou z jednoho univerza, mají společné téma - draky. Oba tyto hrdiny jsme předpokládali a mluvili o nich již ve včerejším článku.

 

Co myslíte vy? Podařilo se Blizzardu pokazit překvapení a nebo se jedná o další falešnou zprávu? 


Chcete si povídat o Heroes of the Storm? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet