Infernal Shrines

 

Infernal Shrines, je battleground, který je, stejně jako jeho "bratr" Battlefield of Eternity, inspirován hrou od Blizzardu - Diablem. Nepochybně jste se s ní všichni setkali a tak uvítáte onu Diablo atmosféru. Tématicky jsou Infernal Shrines a Battlefield of Eternity zařazeni do Eternal Conflict - souboj dvou mocností, High Heaven a Burning Hell.

Tento battleground obsahuje klasicky tři lajny. Jeden tým stojí na straně High Heaven a druhý na straně Burning Hell. Poznáte to samozřejmě i podle vaší Core, která kromě barvy týmu nese také podobiznu jednoho z Immortals (jak už bylo zmíněno, dvě strany v boji zvaném Eternal Conflict, Burning Hell a High Heaven). 

 

 

Mapa battlegroundu - nejdůležitější místa

A jak tedy battleground vypadá?

 

  1. Oltář
  2. Core
  3. Mercenaries - Impalers
  4. Mercenaries - Fallen Shaman
  5. Shrine

Hlavní úkol - Shrines

Hlavním úkolem, mimo toho vyhrát, je zde obsadit jednu ze tří Shrine, které se v různých časových intervalech zpřístupní k aktivaci. Vždy se zpřístupní jen jedna, a po aktivaci (pravým kliknutím) se na omezený čas začnou objevovat mobové. Úkolem týmu je Shrine ubránit před obsazením druhým týmem (mobové se objevují jen v jejím bezprostředním okolí) a zároveň, jako první tým, zabít 30 mobů. Tým, kterému se toto podaří, vyvolá mocné monstrum - Punishera. Punisher pak bojuje společně s týmem. Kromě toho, že vede push na nepřátelskou základnu, útočí také na blízké hráče nepřátelského týmu, což je o to větší zábava. Punisher totiž fokusuje především hráče a dokáže "přeskočit" překážku, jakou je třeba brána mezi dvěmi věžemi. Punisherů jsou tři druhy, Frozen, Mortar a Arcane, a každý z nich disponuje nějakou zvláštní schopností. 

 

Mortat Punisher, dokáže vyslat všemi směry spalující ohnivé koule. Frozen, který sesílá frozen traps, které po krátké chvíli explodují a zasažený hráč na několik sekund doslova přimrzne k zemi. Arcane, který sesílá na zem rotující a hlavně zraňující paprsky energie.

 

V boji s Punisherem se samozřejmě můžete rozhodnout, jak dlouho jej budete následovat. Jeho síla a schopnosti jsou v teamfightu pro tým, který jej následuje, velmi užitečné. V boji proti Punisherovi a nepřátelskému týmu se však snažte jej od týmu rozdělit a zabít v co nejkratší možné době. Punishera lze však na jednoho hráče nalákat, zatímco ho ostatní ranged spoluhráči zabijí.

 

Vedlejší úkoly

 

Eternity conflict battleground Infernal Shrines přínáší na své mapě nové mercenaries campy

  • Fallen Shamans – Skupinka mobů, známá z Diabla, obývající jeden camp na obou stranách mapy/
  • Impalers – Opět skupinka tří mobů, známých ze hry Diablo. Na mapě jsou celkem tři campy Impalers. Na každé straně jeden a jeden se nachází na středu, ve spodní části mapy.

Na této mapě nenajdete žádné rozhledny.Naposledy upravil/a Fabien 23.09.2015 v 00:48:20.

Fabien
Nela Bojdová

Fabien je autorem 58 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet