Odhalení něčeho exkluzivního

  novinka    odhalení   

Herní žurnalista Tim Rizzo si na svém Twitteru lidově řečeno pustil pusu na špacír a prozradil, že se pro Heroes chystá něco velmi exkluzivního.

Tim Rizzo zdroj

Už se těším, až se vrátím z dovolené, abych vám přinesl nějaké vzrušující novinky. Bedlivě sledujte můj Twitter kvůli něčemu extrémně výjimečnému na Heroes of the Storm scéně.

Ihned se vyrojily spekulace, o co by se mohlo jednat. Mezi nejpravděpodobnější patří představení nového hrdiny. Tim se objevil i na Twitteru, kde mimo jiné prohlásil:

Tim Rizzo zdroj

Nikdy nepostuji nic, co by mohl být clickbait a nezačnu s tím ani teď. Věřte mi, je to skutečně nečekané a na scéně velmi požadované.

Bohužel, Tim odmítl komentovat, zda se novinka bude týkat hry, nebo progamingové scény. Zprávu by měl zveřejnit během dnešního večera. Jaké jsou vaše tipy? Napište nám do komentářů.

 

 

EDIT: Jedná se o Azmodanův a Raynorův (!) rework!

WitekCZ
Vít Plchot

WitekCZ je autorem 225 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Ysu 28.06.2018 12:03

Deathwing v Nexu???

Kadama 28.06.2018 14:57

Nezlobil bych se kdyb to byl přehnan Op hybrit! Warior drago mage!

Ysu 29.06.2018 01:27

@Kadama Akorát, že když koukám na nové články, tak to odhalení něčeho "exkluzivního" bude asi jen ten rework Raynora... pfff

Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet