Heroes Strategy – Stukov

  build    heroesstrategy    stukov   

Přehled

Stukov je velmi užiteční solo support, který poskytuje výbornou kontrolu oblasti. Jeho výjimečný heal je závislý na dobře použitém Bio-Kill Switch. Zatímco jeho ability jsou velmi silné, jejich použití musí být opatrně naplánováno pro dosažení maximálního effektu. Stukov má limitovanou mobilitu a neměl by být nikdy sám. Je určen na pomoc svým spojencům a nebude bez nich dobře fungovat.

 

Silné stránky

 • Může silencout nepřátele s Lurking Arm.
 • Je schopný hodně vyhealovat více cílů s Bio-Kill Switch a Healing Patogen.
 • Má velmi silný základní útok.
 • Může odstranit nepřátele s teamfightu s Massive Shove
 • Je lehký na naučení.

Slabé stránky

 • Těžký na opravdu dobré zahrání.
 • Pomalý attack speed může vést ke slabému DPS na jeden cíl.
 • Bio-Kill Switch má velký cooldown.
 • Má malou mobilitu.

Lurking Arm Build

fwhjd2lnuu_a1161a12b4f78b25dc8ce0bb99587dade8174977_1499883231_6016.jpg

 

Tento build se zaměřuje na talenty, které vylepšují Lurking Arm. One Good Spread... funguje velmi dobře s Pox Populi, který zajišťuje výborný healing. Growing Infestation, Within My Reach a Lingering Spines spolu fungují velmi dobře.Tyto talenty zvýší schopnost Lurking arm udělovat poškození a silence.

 

Spine Launcher Build

m26muzxw1l_f521b2387c0414b22775f018712d02a9e399422a_1499883493_4631.jpg

 

Tento build se hraje velice odlišně než ostatní buildy, protože Stukovovy základní útoky se stanou ranged a také dávají Slow. Tent build hodně trestá nepřátele, kteří se špatně staví v boji, protože může konstantně aplikovat Slow. Virulent Reaction dovolí Stukovovi Rootovat nepřátele, kteří jsou v oblasti Lurking Arm. Bio-Explosion Switch dále vylepší Root Virulent Reaction, protože navíc aplikuje Weigted Postule. Targeted Excision sniží cooldown Bio-Kill Switch na pět seukund, což dovouje nastackovat Vigorous Reuptake mnohem rychleji.

 

Weighted Postule Build

ryll6lsae6_7219d7bbf96ff267fdad0b7fbd1e9da1b359dd95_1499884154_8639.jpg

 

Tento build se zaměřuje na talenty, které vytuní Weghted Postule. Fetid Touch a The Long Pitch dovoluje volně aplikovat vředy na nepřátelské hrdiny z velké dálky. One Good Spread... dobře pracuje s Pox Populi, což zajištujě velký healing. Reactive Ballistopores davají možnost resetovat Bio-Kill Switch, což dále zvyšuje léčení a poškození.

 

Tipy

 • Použijte Bio-Kill Switch hlavně pro léčení nepřátel s Healing Patogen.
 • Vyvolávejte Healing Patogen na hrdiny, kteří jej rozšíří na co nejvíce spoluhráčů.
 • Weigthed Postule je užitečný na obtěžování. Může také zajistit zabití utíkajících nepřátel.
 • Vyvolávejte Lurking Arm na choke pointy anebo ji použijte na vyrušení ultimátních schopností nepřátel.
 • Massive Shove může být použito na odstrčení nepřátel pryč ze souboje anebo jednoduše na Stunnutí hrdinů proti terénu.

 

Synergie

Stukov je silnější s hrdiny, kteří bojují blízko jejich spoluhráčů, než s těmi, kteří odskočí z range Healing Patogenu. Je také silný s hrdiny, kteří mají přístup k talentu Executioner, protože je schopný dávat neustále Slow.

 

Counter pick

Stukov je counterován hrdiny s vysokou mobilitou, kteří můžou obejít jeho Lurking Arm. Nemá žádnou formu Cleanse, hrdinové, kteří mají přístup ke crowd control, jsou proti němu také velmi efektivní.

 

Role v současné metě

Stukov je výborný proti týmům, které chtějí vyzónovat nepřátele od důležitých spoluhráčů a objektivů. Velmi dobře funguje s týmy, které usilují o ochranu své damage dealerů vzadu, protože takové kompozice většinou zůstávají při sobě v range Healing Patogenu.

 

Stukov má schopnost dávat Slow skoro pořád a může vyvolávat oblast Silence nekonečně dlouho a také dokáže jednoduše odstranit hrdinu s teamfightu. I přes to, že je vybaven užitečností, je stále použitelný solo healer pro většinu týmových kompozic.

Vlada8
Vladimír Švec

Vlada8 je autorem 21 článků. Více článků tohoto autora najdete na tomto odkazu. Pro více informací navštivte profil tohoto autora.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet