link

Medivh - Hero Spotlight a představení abilit

Jedna z nejoblíbenějších postav celého lore světa Warcraftu pomalu ale jistě kráčí do Nexu. Jeho sílu můžete zkoumat už na PTR, kde je Medivh k dispozici. Jeho ability vzbuzují mnoho ohlasu. Opravdu bude jeho kontrol na bojišti tak extrémně silný? Pojďte se s tímto prorokem seznámit ve Spotlight videu.

Nepostřehli jste nějakou abilitu ve videu? Nevadí. Pojďme si je připomenout:

  • (Trait) Raven Form - Místo nasednutí na mounta se může Medivh proměnit v havrana, zvýší si rychlost pohybu o 15 %. Během transformace může Medivh létat po celé mapě a je imunní na veškeré efekty.
  • (Q) Arcane Rift - Vytvoří trhlinu, která způsobí 399 (190 + 4 % za lvel) poškození do nepřátel v její cestě. Pokud je zasažen nepřátelský hrdina, sníží se cooldown ability o 5 sekund a navrátí 30 many.
  • (W) Force of Will - Ochrání přátelského hrdinu od veškerého poškození po dobu 1.5 sekundy.
  • (E) Portal - Vytvoří dvojici portálů mezi Medivhem a cílovou lokací. Přátelští hrdinové mohou skrze něj cestovat. Trvá 6 sekund.
  • (R) Poly Bomb - Sešle polymorph na nepřátelského hrdinu, zabrání mu útočit a používat ability (silence) na 2 sekundy. Jakmile abilita expiruje, Poly Bomb automaticky přeskočí na blízkého nepřátelského hrdinu.
  • (R) Ley Line Seal - Za 0.5 sekundy vyšle vlnu energie, která uvězní nepřátelské hrdiny ve stázi na 3 sekundy. 

 Naposledy upravil/a Tetrisek 09.06.2016 v 22:31:04.

Chcete si povídat o Heroes of the Storm? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet