link

Fanouškovská premiéra filmu Warcraft

Fanouškovská premiéra filmu Warcraft

Ani hráčům Heroes of the Storm určitě není lhostejný film Warcraft, na jehož premiéru čekáme tak dlouho, že si mnozí ani nemůžeme přesně vzpomenout, kolik let uběhlo od první zmínky o Warcraft filmu. Teď však víme, že se naše sny konečně splní. Film Warcraft u nás dorazí na filmová plátna od 9. června letošního roku.
Všichni dobře víme, že toto nebude jen tak ledajaký film. Bude to dlouho očekávané oživení jednoho z největších herních univerz.
Že je to obrovská událost pro všechny fanoušky?
Tak to máte pravdu.

A myslíme si to i my, organizace Blizzfan, a stejně tak tým „Kino v kostýmu“, jenž zorganizoval hromadné návštěvy premiér filmů jako Hobit nebo nejnovějších Star Wars. Právě s nimi jsme spojili své síly a rozhodli se pro vás uspořádat obdobnou komunitní premiéru k Warcraftu. Akce sdruží všechny skalní fanoušky do jednoho kina, nabídne jim kromě samotného filmu i jedinečný doprovodný program a učiní z této premiéry nezapomenutelný zážitek.
Všichni jste srdečně zváni!


Více informací se dočtete v článku nebo na oficiálním eventu na Facebooku. Článek je průběžně aktualizován a o veškerých novinkách vás budeme pravidelně informovat.>> Pokračovat na článek <<


Chcete si povídat o Heroes of the Storm? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskuze

Žádné komentáře
Pro napsání komentáře musíte být přihlášený.
Přihlásit se
nebo
Zaregistrovat nový účet