Deset hrdinů, kteří by měli být ve hře

Vydání hry se mílovými kroky blíží a zatím máme ve hře 36 hrdinů. Věřím, že mezi nimi již máte své favority, avšak spousta hrdinů, které by si hráči přáli, ještě do Nexusu nevstoupila. 

Partička nadšenců z TGN se rozhodla vytvořit video, ve kterém ukazují (podle jejich názoru) deset hrdinů, kteří by v Heroes of the Storm neměli chybět!

 

Tak co, souhlasíte? Koho byste vy uvítali v Heroes of the Storm? Dejte nám vědět do komentářů a ptejte se i vašich kamarádů.


Chcete si povídat o Heroes of the Storm? Připojte se na náš Discord. Rádi vás uvidíme.

Diskusia

sw1tchCZ 16.06.2015 08:18

Tak já nedám nápad na hrdiny co by se mi opravdu líbili, ale spíše co jsou zapotřebí pro lepší plnění daily questů. Shodou okolností to nebude nikdo z wowka, páč hrdinů z tohoto univerza je dost a jdou splnit všechny daily quest kombinace (Assassin, Specialist, Warrior, Support mají zastoupení ve wow hrdinech). Takže bych uvítal Supporta ze světa Diabla. A kdo jiný by to mohl být než-li Auriel, Archangel of Hope. A ze StarCraftu bych zas bral Warriora. Prý nějakej Fenix, či co a nebo jednoduše vzít nějakou jednotku (jako v případě sgt. Hammerra) a udělat z toho hrdinu do Nexu. Jinak líbili by se mi samozřejmě Varian a Valeera, ale ty co sem zmínil předtím jsou přednější.

Nokato 07.06.2015 16:56

Uvítal bych na scéně nějakého Draenei. Třeba Vindicator Maraad jako retribution paladin (role warrior) nebo Velen jako priest (support). Z WoW existuje samozřejmě hromada postav, které mě momentálně napadají další (Rexxar, Jarod Shadowsong, Rhonin, Cairne, Krasus...), ale přede všemi bych upřednostnil Broxigara (warrior). A abych neházel jenom postavy z WoW, tak by se mohl na bojištích objevit anděl smrti Malthael (melee assassin).

Lovec 04.05.2015 22:37

Blizzard vždycky příjde s něčím co skoro nikdo nečeká,rád bych tam viděl někoho z rodiny Hellscreamů, boužel za to bude blizzard chtít zase naše love na oplatku.

Huthun 04.05.2015 22:14

Zdravím no já si myslím, že ti co jsou v tom videu by tam mohli být, ale podle mě to nejsou ti nejznámější například z wowka tam podle mě chybí Garrosh Hellsreame nebo Kael´thas, ale to zase závisí na Blizzardu co nakonec přidají a myslím si, že budem spokojené asi všeci

Pre pridanie komentáru musíte byť prihlásený.
Prihlásiť sa
alebo
Registrovať nový účet